Vladimiras Rakovsky: biografija ir nuotrauka

Anonim

Vladimiras Rakovsky yra garsus rusų psichologas, turintis ilgametę patirtį. Šiuo metu jis yra geriausiai žinomas kaip svetainės įkūrėjas ir daugybė moterų stervologijos mokymų.

Psichologo biografija

Image

Vladimiras Rakovsky turi aukštojo mokslo technikos specialybę. Jis taip pat baigė Maskvos valstybinio universiteto psichologijos katedrą. Jo specializacija yra psichodiagnostika ir psichokorekcija.

Jo karjera išsivystė įvairiose pramonės šakose. Jis sukūrė ir valdė keletą konsultacinių firmų ir įmonių, veikė kaip verslo konsultantas. Pastaraisiais metais daugiausia dėmesio skirta individualiam ir grupiniam psichologiniam darbui. Šiuo metu jis garsėja kaip seminarų apie santykių ir asmeninės psichologijos teoriją ir praktiką rengėjas.

Tuo pačiu metu jis turi oficialią profesionalaus Rusijos EMERCOM gelbėtojo specializaciją.

Autoriaus mokymai

Image

Pastaraisiais metais reikalingi autoriaus treniruotės, sudarančios ir vykdančios Vladimirą Rakovskį. Dauguma jų yra skirta stervologijai. Jis pats sukūrė šį terminą ir aktyviai jį taiko.

Populiariausi mokymai yra „Sterologija: Jūs esate žavingiausias ir patraukliausias“, „Sterologija: kaip elgtis su savimi ir vyrais“, „Sterologija: kelias į sėkmę, arba tarp mūsų merginų“. Tuo pačiu metu jis kuria išsamius psichologinius kursus, atlieka meistriškumo kursus sterologijoje.

Vladimiras Rakovskis reguliariai dalyvauja televizijos laidose ir pokalbių laidose apie tarpasmeninius santykius, kurie padeda žmonėms, patekantiems į sunkias psichologines sąlygas.

Požiūris į darbą

Image

Vladimiras Rakovsky pakartotinai išreiškė savo požiūrį į darbą pokalbiuose ir savo svetainių puslapiuose. Psichologas mano, kad jis sukūrė tam tikrą gyvenimo technologiją. Šiuo atveju jis jokiu būdu nenustato. Jis nepateikia jokių patarimų ir rekomendacijų, kol patys žmonės to neprašys.

Jo pagrindinis uždavinys, jis mato pagalbą teisingai formuluojant pagrindinius gyvenimo klausimus, kurie gali padėti sukurti asmeninį gyvenimą.

Tuo pat metu žmogus negauna specialių paruoštų receptų, kaip pakeisti savo gyvenimą. Galų gale, visi atvejai yra labai individualūs. Galų gale kiekvienas turi surasti atsakymus į savo klausimus.

Kaip padėti bitchologija?

Image

Psichologas Vladimiras Rakovsky garantuoja, kad jo autoriaus mokymas stervologijoje per 5 savaites atlaisvins jus nuo daugelio jūsų asmeninio gyvenimo problemų.

Iš viso treniruočių dalyviai su guru eis per penkis žingsnius. Kiekvienas iš jų susideda iš trijų klasių, kurios vyksta vakarais. Pirma, du mokymai, kuriuose teorinės klasės yra derinamos su praktinėmis. Tada kiekvieną penktadienį vyksta ypatingas renginys, kuris prasideda 22 val. Jis vyksta laisva ir atsitiktine atmosfera.

Pirmiausia, sako Rakovsky, jums reikia įsisavinti pirmąjį stervologijos etapą. Kiekvienas treniruotės dalyvis turės išsiaiškinti, kaip ji elgiasi su savimi ir vyrais aplink ją. Būtina užmegzti tvirtą ryšį tarp to, ką jūs dabar esate žmogus, ir kokio principo jūsų asmeniniai santykiai yra suformuoti. Nuspręskite, kokius vaidmenis turite atlikti šiame gyvenime, taip pat kodėl viskas nenutraukia taip, kaip norėtumėte, ar jūs tai įsivaizdavote. Svarbu sužinoti, kaip pasirinkti reikiamus vaidmenis norimam rezultatui gauti, kad žmogus elgtųsi taip, kaip tikitės ir norite. Praktiškai reikia įvaldyti keletą pagrindinių vaidmenų - mergaičių, mergaičių ir moterų.

Image

Antrasis autoriaus mokymo etapas skirtas gebėjimui tapti žavingiausiu ir patraukliausiu šiame pasaulyje. Praktinės seminaro dalies metu didelis dėmesys skiriamas idealios figūros paslaptims ir tapti patraukliausiu.

Trečiajame etape Vladimiras Rakovsky, kurio biografija yra glaudžiai susijusi su psichologija, moko, kaip manipuliuoti vyrais. Po guru patarimo, bet kuri moteris padarys savo rūpesčius, kurie pritraukė jos priežiūrą, gražiai prižiūrėti save, duoti brangių dovanų ir priežiūros. Praktinė seminarų dalis skirta juostų plastikams, gundymo ir pažinimo technologijai.

Ketvirtasis žingsnis, kurį pats magistras vadina: „Kaip suvilioti, įsimylėti ir laikyti žmones sau“. Šiame etape įgytų žinių dėka galėsite daugelį metų sukurti harmoningus ir laimingus santykius.

Galutinis, penktasis mokymo etapas padeda išspręsti svarbiausią ir sudėtingiausią užduotį. Vedyk savo svajonių žmogų. Ir ne tik žaisti pačias vestuves, bet ir laimingai gyventi daugelį metų.

Durpių specialistas

Turite žinoti, kad ne tik garsus psichologas ir asmeninis treneris vadinamas Vladimiru Rakovskiu. Tokiu pačiu pavadinimu žinomas durpių specialistas ir žinomas sovietų mokslininkas.

Vladimiras Evgenevičius gimė 1900 m. Rusijos imperijoje. Jis gimė Maskvoje. Jo vardas yra gerai žinomas visiems, kurie yra susiję su chemija. Jis tapo chemijos mokslų daktaru, atitinkamu Baltarusijos SSR mokslų akademijos nariu.

Biografijos mokslininkas

Image

Rakovsky gavo klasikinį išsilavinimą Maskvos valstybiniame universitete. Jis baigė jį netrukus po pilietinio karo, 1925 m.

Vladimiras Rakovsky pradėjo karjerą kaip durpių instituto specialistas. Prieš prasidedant Antrajam pasauliniam karui, jis pasiekė direktoriaus pavaduotojo postą. 1940 m. Jis gavo vietą Baltarusijos SSR Mokslų akademijoje. Karo metais jis tęsė strategiškai svarbius šalies išteklius - durpes. 1942 m. Buvo paskirtas atitinkamo instituto direktoriumi. 12 metų pertrauką jis dirbo institucijos vadovu iki 1963 m. Nuo 1949 iki 1960 m. Jis vadovavo laboratorijai toje pačioje institucijoje.

Tuo pačiu metu katedrą vadovavo Vladimiro Rakovsky, Durpių chemijos technologijos katedros vedėjas. Profesorius dirbo Maskvos durpių institute.

63 metus išėjęs iš durpių instituto vadovybės, jis persikėlė į Kalinino politechnikos institutą. Šiandien ji yra Tvero valstybinis technikos universitetas. Čia Rakovsky vadovavo chemijos skyriui. Po penkerių metų Kalinine šio straipsnio herojus grįžo į sostinę.

Nuo 1970 m., Nepaisant jo senatvės, to paties amžiaus, kaip ir šimtmetis, vadovavo durpių chemijos laboratorijai Visų Sąjungos durpių pramonės mokslinių tyrimų instituto sostinėje. Šioje institucijoje jis dirba iki senatvės, iki 79 metų.

Trudy Rakovsky

Image

Iki šiol Rakovsky yra laikomas pagrindiniu chemijos srities specialistu, pažangiu durpių gamybos ir cheminio apdorojimo technologijos tyrėju. Per visą mokslinę karjerą jis parašė apie 300 straipsnių populiariuose mokslo žurnaluose, buvo išleista dešimtys monografijų, jis kartu autorė daugybę vadovėlių, skirtų universitetams, dirbantiems su chemija. Jis dirbo beveik penkiasdešimties mokslo mokslų vadovų.

Du jo pagrindiniai darbai 1949 m. Tai yra „Bendroji durpių cheminė technologija“ ir „Pirminės durpių dervos chemija ir technologijos“. Po dešimties metų jis paskelbė mokslinį darbą, pavadintą „Pirogeninių procesų chemija“. Taip pat svarbus jo darbas „Chemija ir durpių genezė“, išleistas 1978 m.

Mokslinių interesų ratas

Tyrimai Rakovsky išplito į įvairias sritis. Be degalų genezės, jis giliai ištyrė technologinius ir teorinius pirogeninių procesų klausimus.

Kalinino politechnikos institute studijavo kokso formavimo teoriją, taip pat sukūrė durpių ir iš jo gautų produktų panaudojimo galimybes tiesioginiam geležies rūdos redukavimui.

Daugelis jo darbų buvo skirti durpių terminio apdorojimo tyrimui. Jie leido išplėsti šios mineralinės medžiagos apimtį šiuolaikinėje pramonėje. Tyrimas Rakovsky galiausiai buvo pagrindas durpių ir jos produktų savybių tyrimui. Daugelis jų iki šiol išlieka aktualūs.

Įdomios straipsniai

Sungai Sandy: penerangan, pemandangan

Adrian Newey: pereka bentuk terbesar Formula 1

Alexander Gribov - Pengerusi Dewan Awam Wilayah Yaroslavl: biografi, pendidikan, keluarga

Apa rombongan? Makna perkataan